Oběd na přání - pochutnali jsme si na burgeru!
Datum: 30. 11. 2025 | Počet fotografií: 8
Školní jídelna nám opět vařila na přání. A tentokrát jsme byli v hlavní roli my, žáci 7. ročníku, protože jsme si mohli vybrat jídlo jaké chceme. Tím byl skvělý a chutný BURGER! Děkujeme paním kuchařkám a panu kuchařovi.
.jpg)



.jpg)


.jpg)







