FOTOGALERIE

Slavnostní rozloučení se školním rokem II
Slavnostní rozloučení se školním rokem I
Slavnostní rozloučení se školním rokem I
Žákovský ples
Slavnostní rozloučení se školním rokem II
Slavnostní rozloučení se školním rokem I
Slavnostní rozloučení se školním rokem I
Slavnostní rozloučení se školním rokem I

Aby nám spolu bylo dobře

Datum: 17. 2. 2026 | Počet fotografií: 8

Aby nám spolu bylo dobře! Právě tak se jmenuje tradiční preventivní program zaměřený pozitivní vztahy v třídním kolektivu. Program je určený žákům 2. ročníku, pravidelně jej vede PhDr. Milada Nádvorníková, vedoucí školského odboru Městského úřadu v Litomyšli.