Třídní výlet do Prahy
Desátého června jsme se vydali na dlouho slibovaný třídní výlet do Prahy. Všechno šlapalo od začátku na jedničku. Autobusy a vlaky jely načas a počasí bylo tak akorát – ani teplo, ani zima. Přesto jsme se pořádně zapotili, a to u laser game, kde si všichni zahráli tři hry. Laser game sklidila velký úspěch a nejspíš jsme tuhle hru nehráli naposledy. Po dalším zážitku – cesty metrem – jsme měli naprosto povedenou prohlídku Poslanecké sněmovny. V jednacím sálu na nás čekal žokej a poslanec Josef Váňa, který se nechal ochotně fotografovat a rozdával podpisy. Cestou na vlakové nádraží jsme navštívili ještě Karlův most, Václavské náměstí a samozřejmě nemohly chybět řetězce rychlého občerstvení. Děkujeme rodině Patočkové za zprostředkování návštěvy Poslanecké sněmovny.
Foto: Václav Lipavský, Markéta Šuláková, Andrea Patočková


.jpg)

.jpg)
.jpg)















.jpg)


























