V pondělí jsme se v Klášterních zahradách vyfotili jako celé třída. Ale udělali jsme i hromadu samostatných a skupinových fotek! Pokochejte se, jak jsme krásní!
Foto pořídila paní asistentka Markéta Šuláková.