Šesťáci na Městském úřadě v Litomyšli
Žáci VI. C dnes v rámci výchovy k občanství navštívili Městský úřad v Litomyšli. Díky PhDr. Miladě Nádvorníkové, vedoucí školského odboru, se seznámili s fungováním úřadu, jeho odbory a setkali se i se starostou a místostarostou města. Děkujeme! Další třídy 6. ročníku na MěÚ zavítají v průběhu ledna.
.jpg)
.jpg)

.jpg)










































