Archiv 4.ročník
Ukliďme Česko v našem podání proběhlo 27.3.2015. Vyčistili jsme vše kolem Drahošky a Primátorské hráze a odnesli 6 pytlů odpadků. Zároveň si znovu potvrdili, že se umíme nadchnout pro společnou věc.
Vánoce jsou tu a s nimi naše besídka se zpěvem, housličkami a dárečky u stromečku.
Šťastné a veselé!
Školní výlet v Zoo Dvůr Králové nad Labem byl skvělý se vším všudy! Pěkné počasí a fajn děti toho byly zárukou.
Náš projektový den: Škola venku [WELLBEING]

.jpg)









.jpg)























































































.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)