Červen
Dnešní výuka venku neměla chybu, protože nám přálo krásné slunečné počasí. Všichni jsme si to moc užili a bylo skvělé vyměnit klasickou třídu za čerstvý vzduch.
Školní výlet naší třídy na Dolní Moravu se za parádního počasí opravdu vydařil. Lanovkou jsme pohodlně vyjeli nahoru, kde jsme prozkoumali Stezku v oblacích a následně pokračovali pěšky 5 km dolů. Tam nás čekala zábava v Mamutíkově vodním světě. Celý den jsme si maximálně užili!
Za skvělou kostýmovanou prohlídku po naší krásné Litomyšli a poutavé povídání moc děkujeme panu učiteli Švejcarovi, žákyním 8.A a také všem ostatním, kteří se účastnili.
První stupeň je úspěšně za námi a jako jedna parta přecházíme náš "Most k šestce" vstříc novým výzvám druhého stupně.
Hravé zahrady a společná snídaně












