Leden
Písničkový kolotoč v našem kině Sokol se již tradičně povedl na výbornou.
Oběd na přání pátých ročníků.
Motto znělo: " Společný oběd jako v restauraci."
Moc jsme si pochutnali, ale především si ukázali, jak správně stolovat, vzít ubrousek, na něj založit příbor, popřát si dobré chutnání a přátelsky si popvídat.















